O nas

Jesteśmy zespołem młodych, wykształconych ludzi, posiadających wieloletnie doświadczenie w programowaniu, projektowaniu i realizacji systemów automatyki.

Specjalizujemy się w programowaniu sterowników PLC (również PCbased), robotów przemysłowych, napędów serwo, systemów wizyjnych, falowników oraz paneli dotykowych. Ponadto zajmujemy się projektowaniem elektrycznym oraz integracją systemów bezpieczeństwa. Posiadamy dział elektromontażu automatyki przemysłowej, dzięki któremu oferujemy prefabrykację szaf elektrycznych oraz montaż podzespołów i okablowania obiektowego.

Nasza firma od czterech lat dynamicznie się rozwija, czego skutkiem jest poszerzanie grona specjalistów pracujących w zespole. Własny dział montażu mechaniki, a także sukcesywne budowanie relacji biznesowych z partnerami z braży konstrukcyjnej, pozwala nam dostarczać Państwu kompleksowe, niezawodne produkty.

 

Realizujemy projekty na terenie całej Polski, jak i na terenie Unii Europejskiej. Na życzenie możemy również podjąć się realizacji w innych lokalizacjach.

Wybrana oferta

Automatyzacja produkcji

Proponujemy konsultacje dla firm, które chciałyby dokonać analizy swojej produkcji i znaleźć obszary, w których automatyzacja miałaby uzasadnienie, zwłaszcza finansowe. W dalszych etapach...